Specjaliści
Usługi alpinistyczne

Prace na wysokości i usługi alpinistyczne wymagają wyszkolonej kadry pracowników, użycie odpowiednich materiałów i profesjonalnego sprzętu. Od tego zależy bezpieczeństwo pracy jak i końcowy efekt zlecenia. Całość powinna być skrupulatnie zaplanowana i zweryfikowana w sposób precyzyjny, co daje przy tym klientowi pełny obraz kosztów. Zaangażowanie i umiejętności techniczne wykorzystujemy podczas typowych i nie typowych zleceń.

Prace przemysłowe
na wysokościach

Dariusz Kubicki

Jako firma świadczymy usługi alpinistyczne od ponad 5lat, na początku istnienia firmy specjalizowaliśmy się w myciu okien oraz powierzchni szklanych, wysokociśnieniowe mycie wodą oraz środkami chemicznymi, odgrzybianie powierzchni wszelkiego typu – elewacje, fasady, dachy. Wraz z upływem czasu firma AlpinGo zaczęła wykonywać wszelkie inne prace związane z dostępem linowym takie jak: malowanie konstrukcji, sekcyjna ścinka drzew, odśnieżanie dachów, montaż reklam i banerów, montaż systemów przeciw ptakom, i inne prace montażowe.
Prace wykonują certyfikowani specjaliści dostępu linowego IRATA, co gwarantuje jakość i bezpieczeństwo usług na najwyższym poziomie. Posiadamy uprawnienia UDT , które umożliwiają nam wykonywanie prac przy pomocy wszelkiego rodzaju podnośników. Nasi pracownicy dysponują sprzętem alpinistycznym zgodnym z normami CE – Certyfikat Unii Europejskiej. Posiadamy uprawnienia arborystyczne, aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na wypadek szkód powstałych podczas wykonywania pracy oraz badania wymagane przy pracach alpinistycznych.
Jako właściciel firmy zawsze dokładam wszelkich starań, by nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z realizowanych przez nas zleceń. Większe projekty nie stanowią problemu ze względu na szeroko rozwiniętą współpracę z firmami z tej samej branży. Zachęcam do zapoznania się ze stroną

error: Treść jest chroniona!!

Uzyskaj bezpłatną konsultację
i wycenę

Skip to content